Uniturk Education

Hürriyet, 34209 Bahçelievler/İstanbul

Geleceğiniz İçin Buradayız

Hafta boyunca sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz

Biz ne gibi hizmetler sunuyorsunuz?

Öğrenci konaklamalarını doğrudan işleyerek lisanslı konutlar sağlıyoruz, böylece lisanslı ve güvenli konutları sağlama konusunda onlara yardımcı oluyoruz.

İstanbul şehrindeki ofisimizde veya telefonla, haftanın 7 günü 24 saat çevrimiçi olarak ücretsiz eğitim danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

Türkiye'deki tüm üniversitelerde (devlet - özel) çeşitli türlerde üniversite kabulleri sağlıyoruz, kayıt alanında 8 yıllık deneyime sahip bir eğitim kadromuz bulunmaktadır.

Anlaşmalı olduğumuz üniversitelerden

Türk üniversitelerine yabancı öğrenci kayıtlarında en fazla kayıtlı öğrenci sayısına sahip olduğumuz üniversitelerden bazılarını sizlerle birlikte inceliyoruz.

İstanbul Aydın Üniversitesi

Vakıf Üniversite

Biruni üniversitesi

Vakıf Üniversite

Nişantaşı Üniversitesi

Vakıf Üniversite

İstanbul Gelişim Üniversitesi

Vakıf Üniversite

İstinye Üniversitesi

Vakıf Üniversite

Altınpaş Üniversitesi

Vakıf Üniversite

İstanbul Medipol Üniversitesi

Vakıf Üniversite

Bahçeşehir Üniversitesi

Vakıf Üniversite

Müşterilerimizin hakkımızdaki görüşleri

Yurt konusunda yardımlarınız için çok teşekkür ederim.Cidden Türkiye dışından geldiğim ve kimseyi tanımadığım için yurt konusunda çok korkmama rağmen hizmetiniz çok iyiydi ama çok şükür bana yardımcı oldunuz Konut sorunuyla ilgili, tekrar teşekkür ederim.

Abdulrahman

Öğrenci Yurdu Müşteri

Sizin aracılığınızla Bahçeşehir Üniversitesi İşletme bölümüne kayıt oldum, çok şükür deneyimim iyiydi ve siz de tüm işlemlerde bana yardımcı oldunuz ve onay süresi boyunca hiçbir ek ücret ödemeden yanımda oldunuz, yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

obaida

Vakıf Üniversiteler Müşteri

Sizin aracılığınızla öğrenci ikametine başvurdum ve sonuç olumlu geçti, dosyamızı eksiksiz olarak sizden alıp İL Göç İdairesi'ne teslim ettim, fiyatınız da diğer firmalara göre uygundu, çok teşekkür ederim.

Yasemin

İkamet İzni Müşteri

Denklik belgesi için sizin aracılığınızla randevu başvurusunda bulundum ve randevu için çok acelem vardı.Randevu alma hızınız, ucuz fiyatlarınız ve harika hizmetiniz için çok teşekkür ederim.. Allah mükafatını versin iyisin.

Emine

Lise Denkliği Müşteri